Stavebná miešačka Lescha SM 165 S (400V)

Záruka 24 mesiacov
VýrobcaLescha
EAN
Cena s DPH828,00 €
Cena bez DPH690,00 €
Skladom 5 ks

Objednať po telefóne:

Nechcete strácať čas s vyplňovaním objednávky? Zadajte Vaše telefónne číslo a my Vám obratom zavoláme a všetko vyriešime.

Kúpou tejto stavebnej miešačky na betón získate najlepšiu kvalitu za najpriaznivejšiu cenu. Prednosťami tejto miešačky sú bezúdržbový náhon čelného kolesa (Power Box), silný motor - bubon štartuje naplnený, aj pri 15% podpätím. Zubový veniec miešačky je z liatiny, bezpečne chránený proti nárazom, s paletovým uchytením. Vôle zubu je možné nastaviť. Miešačka ide vďaka krytiu IP45 používať bezproblémov aj v daždi.
Stavebné miešačky Lescha majú vysoko kvalitnú povrchovú úpravu práškovou farbou, ktorá je nezávadná pre životné prostredie. Tvar bubna s okapnicoustavebnej miešačky je špeciálne vyvinutý = žiadne mŕtve zóny, žiadne triedenie, úplne vyprázdňovanie. Motorová skriňa je vyrobená z recyklovanej umelej hmoty a je odolná proti nárazom. Ergonomicky vytvarované ručné koleso pre ľahšie ovládanie miešačky na stavebnú zmes! Ložiská bubna s umiestnením na dne bubna, sú tak minimálne zaťažované (dvojité uloženie). Celogumové kolesa! Miešačka má nožnú brzdu, umožňujúcu ľahké ovládanie pri nastavovaní ľubovolnej polohy bubna. Na desať namiešaní dostanete cca 1m3 zmesi.

elektrické napájanie 380V / 50 V/Hz
Hmotnosť 83.5 kg
Maximálny objem mokrej zmesi 120 l
Maximálny objem suchej zmesi 96 l
Objem bubna 160 l
Príkon 500 W
Rozmery 132x83x141 cm
Porovnať: 0