Stavebná miešačka Lescha SM 145 S (400V)

Záruka 24 mesiacov
VýrobcaLescha
EAN
Cena s DPH652,80 €
Cena bez DPH544,00 €
Skladom 5 ks

Objednať po telefóne:

Nechcete strácať čas s vyplňovaním objednávky? Zadajte Vaše telefónne číslo a my Vám obratom zavoláme a všetko vyriešime.

Kúpou tejto stavebnej miešačky na betón získate najlepšiu kvalitu za najpriaznivejšiu cenu. Prednosťami tejto miešačky sú bezúdržbový náhon čelného kolesa (Power Box), silný motor - bubon štartuje naplnený, aj pri 15% podpätím. Zubový veniec miešačky je z liatiny, bezpečne chránený proti nárazom, s paletovým uchytením. Vôla zubu sa dá nastaviť. Miešačka ide vďaka krytiu IP45 používať bez problémov aj v daždi.
Stavebné miešačky Lescha majú vysoko kvalitnú povrchovú úpravu práškovou farbou, ktorá je nezávadná pre životné prostredie. Tvar bubna s okapnicou stavebnej miešačky je špeciálne vyvinutý = žiadne mŕtve zóny, žiadne triedenie, úplné vyprázdňovanie. Motorová skriňa je vyrobená z recyklovanej umelej hmoty a je odolná proti nárazu. Ergonomicky tvarované ručné koleso pre ľahšie ovládanie miešačky na stavebné zmesi! Ložiská bubna sú umiestnené na dne bubna, sú tak minimálne zaťažované (dvojité uloženie).Miešačka má multi-zárezový systém pre polohovanie sklonu bubna. Celo-gumové kolesa! Na desať namiešaní vyrobíte cca 0,8m3 zmesi.

elektrické napájanie 380V / 50 V/Hz
Hmotnosť 55.5 kg
Maximálny objem mokrej zmesi 105 l
Maximálny objem suchej zmesi 85 l
Objem bubna 140 l
Príkon 500 W
Rozmery 132x71.5x133 cm
Porovnať: 0